O firmie

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, okien, rolet oraz listw przypodłogowych. Od lat dostarczamy naszym klientom produkty cechujące się solidnością wykonania, estetyką oraz funkcjonalnością. Nie uznajemy kompromisów, dlatego przede wszystkim stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Posiadamy także bogaty wybór okien, zarówno drewnianych, jak i aluminiowych oraz PCV które zapewniają doskonałą izolację cieplną i akustyczną. Oferujemy również różnego rodzaju rolety, które nie tylko stanowią doskonałą ochronę przed słońcem, ale także podkreślają charakter pomieszczenia. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości listwy przypodłogowe, które doskonale dopasowują się do każdego rodzaju podłogi. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym do zrealizowania zamówieniom. Zaufało nam już wielu klientów, którzy cenią naszą solidność, rzetelność i zaangażowanie w realizację każdego zlecenia. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego klienta podczas procesu zakupu drzwi, począwszy od pomocy w wyborze odpowiednich drzwi,  aż po profesjonalny montaż. Działamy na terenie całego Mazowsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług!

 

02-776 Warszawa
Ul. Malinowskiego 5

Tel.kom. +48 505-108-026
Tel. +48 22 226-32-44
Fax +48 22 302 80 46

biuro@aabstudio.pl

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AAB STUDIO Agnieszka Aleksiejuk " z siedzibą w 02-776 Warszawa ul. Malinowskiego 5. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

(C) 2020-2023 AAB Studio - Drzwi wewnętrzne, dźwiękoszczelne, akustyczne, przeciwpożarowe Warszawa Ursynów. Montaż drzwi.

Strony internetowe Bielsko