Drzwi i ścianki dźwiękoszczelne

Drzwi dźwiękoszczelne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się ciszą i spokojem we własnym domu lub biurze. Dzięki specjalnej konstrukcji, tego typu drzwi są w stanie skutecznie tłumić dźwięki zewnętrzne, co sprawia, że pomieszczenie staje się o wiele bardziej przyjazne akustycznie. Zaletą drzwi dźwiękoszczelnych jest również ich wysoka izolacyjność termiczna, co przekłada się na oszczędność energii i niższe rachunki za ogrzewanie. W dodatku, tego typu drzwi są bardzo solidne i odporne na uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałe korzystanie z nich. Dostępne w różnych wzorach i kolorach, drzwi dźwiękoszczelne doskonale wpasowują się w każde wnętrze, dodając mu elegancji i klasy. To również doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w domowych biurach czy studio muzycznym, które potrzebują cichej i spokojnej przestrzeni do pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi dźwiękoszczelnych i zadbania o komfort oraz ciszę w swoim domu lub biurze!

02-776 Warszawa
Ul. Malinowskiego 5

Tel.kom. +48 505-108-026
Tel. +48 22 226-32-44
Fax +48 22 302 80 46

biuro@aabstudio.pl

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "AAB STUDIO Agnieszka Aleksiejuk " z siedzibą w 02-776 Warszawa ul. Malinowskiego 5. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 

(C) 2020-2023 AAB Studio - Drzwi wewnętrzne, dźwiękoszczelne, akustyczne, przeciwpożarowe Warszawa Ursynów. Montaż drzwi.

Strony internetowe Bielsko